Steyr

17. března 2008 v 20:52 | Kudrn

Něco o traktorech značky STEYR.


KOMPAKT

Steyr Kompakt je kompletně nový koncept kombinující nejnovější technologii s mnohaletými zkušenostmi pří výrobě kompaktních,universálních traktorů.
Řidiči budou důvěrně znát mnoho vlastností Kompaktů z větších traktorů STEYR : silné tří a čtyřválcové motory, převodovky s PowerShiftem a PowerShuttle, luxusní kabinu, excelentní viditelnost a skvěle rozmístěné ovládací prvky.

9000 MT - Novinka !

Nejnovější víceúčelové traktory STEYR 9000 MT přichází s novým vybroušeným designem STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motory.
Tato řada je neustále zlepšována, aby uspokojila Vaše náročné požadavky při obdělávání půdy, údržbě pastvin, v dopravě, komunální sféře a lesnictví.
Nejmodernější, ryze prakticky orientovaná technologie kombinuje legendární kvalitu značky STEYR s luxusní kabinou, takže vám může garantovat maximální spolehlivost a profit.
Velice nízký poměr hmotnosti k výkonu, skvělá ovladatelnost a nad tím vším široké možnosti využití staví řadu STEYR 9000 MT na vrchol.

PROFI

Řada traktorů STEYR Profi v sobě kombinuje technologii s inteligencí.
Technologie traktorů STEYR je založena na více než 50-ti letých zkušenostech rakouského strojírenství. Inteligence traktorů Profi je naopak založena na vyspělé automatizaci ovládacích úkonů, které se provádí mnohokrát po celý den, což traktor Profi činí rychlý a lehce ovladatelný.
Traktory Profi jsou navrženy, aby zvládli jakýkoliv druh práce. Jejich kabina SK3 s ergonomickým ovládáním a excelentní viditelností dovoluje řidiči pracovat s vysokou produktivitou po celý den při jakékoliv práci a po celý rok.

CVT

Každý traktor z řady CVT je doslova mistrovské dílo špičkové techniky.
Od komfortní výbavy luxusní kabiny přes vysoký výkon všech klíčových komponentů. Každý z detailů byl implementován s použitím optimálního technického řešení na základě více než 50-ti letých zkušeností s výrobou traktorů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou značku zem. strojů preferujete??

Zetor 35.4% (197)
New Holland 13.8% (77)
Class 7.9% (44)
John Deere 18.3% (102)
Fendt 7.2% (40)
Deutz-Fahr 2% (11)
Landini 0.9% (5)
Fiatagri 0.2% (1)
Ford 0.7% (4)
Steyr 2.3% (13)
Case 7.4% (41)
MF 2.9% (16)
Lindner 1.1% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama